Kirjuta mulle kiri, saadan vastu arve ning läkitan raamatu Omniva pakiautomaati. Saatmistasu on hinnas. Et siis martkase ät gmail.com, pane subjectiks "metsik" või "raamat" vms.

"Metsik päevaraamat" = 17€

Intervjuu raamatust Vikerraadios.


Raamatust ja üldse elust artikkel Valgamaalases aprillis 2017

Lugu "Anne&Stiil" juuni 2017 numbris.


Raamatu andsin välja ise koos abikaasa Teelega. Abiks pühendunud Maria Lee Liivak ja Andrus Lember. Aitäh, see on päris metsik jõuline intelligentne seltskond.

Raamatus saab nalja ka ja pilte on ka.Ahjaa, raamatupoodidesse jõuab raamat hiljem ja e-raamatut hetkel ei tule, see on päris lugu, sobilik päris raamatust lugeda.

Saadame ka välismaale, panen posti, vajadusel küsin eurts või paar juurde, kirjuta.
Inimesed on küsinud, et millal esitlust saab, see toimub vabas vormis 23. juulil 2017 avatud talude päeval #kaldetalus. Hetkel saab ka raamatu meie käest Valgamaal otse 15€-ga, kirjuta.

Vaata metsikelu.ee ning Instagramis otsi hashtagi #kaldetalu

Kooskõla, indu ja vabadust.

martkase ät gmail punkt com

Tekst raamatu tagakaanelt:

Need on kirjeldused tavalistest päevadest, mil inimestel meeldib maal ja looduses käia. Aga ühel hetkel jätab perekond pealinna, võtab armastusest loomade vastu kitsetalled ning aasta hiljem hakkab valmistama kitsejuustu. Päevade sisuks saab loomade kantseldamine ja põlluharimine. Palju on emotsioone ja sündmusi. See on lugu isikliku elu nautimise jõust.

Mart Kase (s. 1982) on õppinud psühholoogiat ja teatrikunsti, töötanud teatris dramaturgina ning reklaamiagentuuris loovjuhina. Mart on elu jooksul kirjutanud väga palju erinevaid tekste, aga see on tema esimene raamat, mis räägib isiklikust elust.