Kalde talu külastus!

Me ootame inimesi külla. Kitsi vaatama, juttu puhuma ja targemaks saama.


Igast külastussoovist palume teada anda võimalikult vara. Plaani oma külastus kasvõi mitu kuud ette, aga nädal ette tuleb kindlasti küsida, et kas saame Su pere, Su seltskonda või töötiimi võõrustada.

Meie kontaktid:

Mart 52 55 137, martkase@gmail.com
Teele 56 673 357

Asume Valgamaal, Kaagjärve külas.


Loomulikult on ette teatamisega võimalik soetada meie juurest kitsepiima, toorjuustu ja võid.


KITSED, LAPSED, MAAELU - SIHTRÜHM PERED JA SELTSKONNAD!


Kellele:

Inimestele, kellele meeldivad loomad, puhas toit ja mine tea, äkki isegi mõlgutavad mõtet, et võtaks ükspäev isegi kitsed, kanad ja haned.

Sisu:

Tutvustame oma loomi ja linde ning oma päevaplaani ning räägime oma aastaringsest tegevusest. Samuti räägime, et mida ja kuidas oleme oma majapidamises viimase viie aasta jooksul uuendanud ja ehitanud.

Tuleb meeles pidada, et meie ei ole kitsekasvatuse või põllumajanduse konsulendid, nii on meie arvamus ning lähenemine eelkõige isiklik peegeldus asjadest, mis meile on olulised.

Pärast jalutuskäiku loomade juures istume maha avara vaatega suvekööki ning maitseme eelmisel õhtul valmistatud erinevate maitsetega toorjuuste, samuti saab mekkida kitsepiimast tehtud võid ja külma kitsepiima. Värskus loeb ning laual on ka vastavalt võimalusele mõned hooajalised erinevad naksakad põllult, aiast või metsast. Loomulikult saab kohvi, teed.


Pikkus: ca 2 tundi

Hind ja grupi suurus:

Külastuse hind on 50€ ning on paslik, kui tuleb kuni 8 inimest korraga külla.
 

INIMESED, LOOD, KOMMUNIKATSIOON - SIHTRÜHM ORGANISATSIOONID JA TÖÖTIIMID!



Kellele:


Ettevõtetele, organisatsioonidele, ühingutele, kes tahavad oma meeskonnaga teha midagi, mis on samal ajal inspireeriv ning ka mõtteid tekitav, et kuidas oma tööd paremini teha.

Sisu:

Tutvustame oma loomi ning räägime oma elust. Saab maitsta erinevaid kitsepiima tooteid ning võimalusel hooajalisi värskeid saadusi põllult või metsast. Loomulikult kohvi, tee ja muud lihtsad naksakad.


Peremees Mart peab lühiloengu, et kuidas on kommunikatsioon tänapäeval oluline igas tegutsemisvaldkonnas. Mart räägib, et kuidas aktiivne enese avamine aitab kaasa meie tegevusele ning kuidas samasugust lähenemist saaks kasutada ükskõik millises organisatsioonis olenemata selle suurusest, tegevusest või sihtrühmast.

Pikkus: ca 2 tundi.

Hind:

Täpne hind sõltub sellest, et mitu inimest osaleb ning kas ja kuidas täpsemalt peremees süveneb eelnevalt ettevõte/ühingu kommunikatsiooni(plaanidesse), aga ca 10 inimese mõttelaksaga eest esitame arve ca 300€.


Ootame Sind külla, et saaksime olla inspiratsiooniks.


Külastaja meelespea:

1) Riietu vastavalt ilmale. Kui on sajused ajad, siis on potikud/matkasaapad vajalikud. Ära külmeta.

2) Külastused saavad toimuda ainult päevasel ajal vahemikus kell 10 - 16.

3) Kuula peremeest ja perenaist. Ennem loomade aedikusse minemist räägime ära, mis on oluline.

3) Ole rõõmsameelne ja avatud. Sa oled maal, siin pole kõik viks ja viisakas, aga siin silm särab.

Kontakt:
martkase@gmail.com, 52 55 137