Sildid:

Tualeti HOOLDUS MAAL

Pean meenutama ühte pühapäevast tööpäeva märtsi keskelt. Hommikul teadsin, et tuleb üleval veel värvida kaheksa seinalauda, värvi jätkus ainult seitsme jaoks, järgmine potška värvi kaasa maale järgmine kord.

Siis tahtsin minna õue kive tõstma laudast välja, lauda peab tühjaks tegema, aga juhtus järgmine lugu. Teelel kukkus äkki vetsupuhastushari toa kuivkäimlasse ja ma siis läksin olukorda uurima ja hari oli potist näha ning võtsin riided seljast ja urgitsesin harja kätte. Aga see, et ma nii harja kätte sain, oli puhas ohu märk. Miks potist ei toimu vabalangemist? Õues võtsin kuivkäimla kaane lahti ja selge pilt. Täis. Egas midagi, on elus ka hullemaid töid. Võtsin vana pange ning hakkasin inimvirtsa põllule kandma. Kuna küntud maale pole veel seemet külvatud, siis tegin viis auku ja valasin igaühte ca 10 pangetäit virtsa. See oli ca 1,5 tunni töö. Ehk see rida kommunaalarve peal, mille nimi on asustatud paikades "kanalisatsioon". Kui kord aastas teha 1,5h tundi tööd, siis ma arvan, et see on ikka väga palju paremini saadud kui maksta igakuiselt maksu.

Igatahes kui peldik oli tühjendatud, siis viisin välja laudast ka kiviblokid ning kuna kive hunnikuse panna on igav, siis ehitasin disainlahenduse. Olgu selle nimi "Varjualune kuuskede varjus".

Pärast seda sulgesin kõik kasepuud, kust mahl jooksis. Külmaks läks, mahla ülearu palju ei saanud. Aga loodame, et kahe nädala pärast mahl veel jookseb.

Pärast koristasin väljas ning sulgesin uksed. Käisin saunas, sest virtsalõhnast oli vaja end puhtaks pesta ning enne kui sõitma hakkasime, oli vaja ka lollusi tegev Puntsel kinni püüda. Kapsles ringi ning keeldus autosse tulemast. Ta on suureks saanud, on naljakas ja ülbe.

Lisa kommentaar

Email again: