Talvetalu 2021 - tule jaanuaris või veebruaris külla

Taluelu on ilus talvel ja see aeg on käes.


Käes on talv, kui on romantiline, nostalgiline ja muinasjutuline tegutseda oma õue peal. Isegi sõnnikuhunnikud on ütlemata ilusad. Kitsedest, hanedest ja koertest rääkimata. Kutsume külla, kui satud sel talvel Lõuna-Eestisse.Mis toimub ehk mis pakume Sulle ja Sinu seltskonnale?


+ Vaatame kitsi ja saad proovida, kas jõuad hanede eest ära joosta. Kitsed praegu piima ei anna, on raseduspuhkusel, nad on mõnusad talvepallid. Aga muidugi saab neile midagi head põske pista ja nad on kõvad suhtlejad. Sikud Hummels, Curry, Bastian ütlevad Sulle isiklikult "Tere!". Loomulikult räägime lõbusaid lugusid oma kitsedest ja elust, võid julgelt küsida meilt, et kuidas see väiketalu loomine ja arendamine käib. Soovi korral saate ka piiluda meie meiereituppa.+ Sõidame üle karjamaa traktoriga metsa, näitame tuulemurru megapuid ja tugevamad võivad soovi korral jõusaali asemel pakke tassida. Osavamad saavad tuulemurru puudel oma tasakaalu harjutada. Haarame metsast kitsedele majuspalaks oksi kaasa.

+ Kui oleme metsast tagasi, siis lapsed saavad korjata pesast kanade mune ja valmistame neist munadest lõkke peal soojad võileivaampsud. Lisaks saab loomulikult ka sooja õunamahla, kohvi ja pärnaõieteed.

Mis on külastuse hind? Mitu inimest võib tulla? Kaua külastus kestab?

Külastuseks on parim seltskond suurusega ca 6 inimest, sealhulgas lapsed. 

Külastuse hind on 50€


Külastuse pikkus on ca 1,5 - 2 tundi, võiks alata kell ca kell 11 hommikul, aga ka teised ajad on läbiräägitavad. Selga soe talveriietus, tegevus toimub õues.

Kuidas kontakteeruda ja kus asute?

Asume Kaagjärve külas Valgamaal. Tartust on siia ca tund ja kümme minutit, Otepäält ca 40 minutit, Valgast kümme minutit.

Kirjuta julgesti martkase@gmail.com, kui tahaksid talutalve näha jaanuaris või veebruaris. Saame hakkama ka inglise keeles ja veidi pursime ka vene keelt. Oleme võõrustanud ka erivajadustega noori, ühesõnaga, kõik on oodatud, suhtleme.

Punaste põskedeni!

Lisa kommentaar

Email again: