Sildid:

SÕNNIKULUUK AVATUD

Sellel postitusel on 1 vastus

Jõudsime ca kell 16.30 maale, kohtumine teeehitajatega ning kasemahl puudest jooksma. Jah, ikka jookseb veel kasemahla ja hetkel jookseb sellise tempoga nagu sel aastal veel jooksnud pole. Maja juures saab kolmes puust ca 15 liitrit kolme tunniga, kuna täna jookseb vast öö läbi mahl tempokalt, siis võib-olla peab öösel käima puud läbi ja koguma anumasse, sest muidu ajab hommikuks üle.

Igatahes, kuna käsil on lauda puhastamine vanadest sulgudest, vanast sisust, siis alustasime seda juba täna ning milline ilus vaade avanes, kui vana sõnnikuluugi lahti saime. Viimati lendas siit sõnnik välja vast ca 21 aastat tagasi. Igatahes Puntsel hüppas sealt muidugi kohe välja ja pärast hüppas ka tagasi sisse ehk kui loodus on andnud sulle tugevad käpad, siis hüppamine on lõbu.

Igatahes, homme peab lauda seest tühjaks saama.

Ja see hetk, kui lähed kannuga puu juurde ning valad kannu värsket kasemahla täis, mis on parajalt külm ja parajalt magus ja paned selle lauale, see hetk on see hetk, kui saad aru, et nendel kahel õlul, mis on külmkapis, pole täna vähimatki võimalust, sest seda kasemahla on nõnda mõnus.

NB! Ja millised, tõesti millised olid pilved ja valgus, kui täna sõitsime siiapoole.


1 vastus

Lebron James: bestairjordansuscheaps2021 Every Sneaker He's Has Worn in his NBA career,Nike LeBron 1 shoes at the best price on StockX, the live marketplace for 100% real Nike sneakers and other popular new releases. zhxpzkqu@gmail.com, 24. detsember 2020

Lisa kommentaar

Email again: