Sildid:

Mona, Inka, Klopp, Reus ja Emerick - 2016 kitsetallede nimed

Kui praegu hommikul lauta astume, siis juba kell kuus paistab akendest valgust sisse. Paneme tuled põlema, kanadele toidu ette, õpetame tallesid lutist sööma ning siis laseme ka kitsed tallede juurde. Oma ema nisa on ikka oma ema nisa. Mugistavad emadest muidugi täiega, kuigi teevad juba emadele haiget oma hakkavate hammastega. Siis lähen mina uuesti tuppa ja pesen käed korralikult puhtaks. Pärast seda algab mul Frau, Kira ja Sonjaga piimaruumi trall. Lüpsmine läheb meil kaks korda päevas edukalt. Mu naiskond tahab lüpsma tulla ning kuigi lapsed joovad emade piima isukalt, saame nüüd iga päev ka paar liitrit rammusat kitsepiima.

Aga veel ei taha kitsepiimast ja algelistest juustukatsetustest pikemalt kirjutada. Räägime hoopis lahti oma kitsetallede nimed.#kaldetalu Borussia poisid!


Poistega jätkame isa Hummelsi rida. Ehk sikkude nimed on Borrussia Dortmundist inspireeritud ning iseloomudest lähtuvalt said poisid nimed nii:

Juhtkits Frau poeg on Reus.


Reus on osav, aga veidi tagasihoidlik. Just liiga hea olemine saab nähtavasti saatustlikuks Borussia ikoonile Marco Reusile, et teha läbimurret päris maailma parimate jalgpallurite hulka. Aga ta on väga-väga hea mängija nagu tundub olevat ka väga hea sikk Frau ja Hummelsi poeg Reus.


Kärme Sonja poeg on Emerick.


Emericku ema Sonja on oli meie kõige tagasihoidlikum kits, kuid elu on teda õpetanud kiiresti liikuma ja kiiresti sööma. Pierre-Emerick Aubameyang on Gabonist pärit Borussia Dortmundi ründaja, kes sel aastal lööb Bundesligas rohkem väravaid kui Lewandowski isiklikult. Aubameyang on maailma kiireim jalgpallur, kui ta õpib paremini oma võimalusi realiseeruma, siis nähtavasti on ta koos Juventuse Paul Pogbaga uued Ronaldo ja Messi.


Tugeva ja positiivse Kira poeg on Klopp.


Klopp on muidugi väga suur nimi, aga see üksikuna sündinud poiss on ka väga suur tegelane. Tund peale sündi ajas ema taga, nädal peale sündi rivistab talled ja emad enda järgi rivvi. Kui suureks kasvab, siis nähtavasti läheb oma energia ja jõuga läbi seinte. Nimi on loomulikult otsene viide jalgpallitreenerile Jürgen Kloppile.


Sikupoisid Reus, Emerick ja Klopp leiavad endale uued kodud ja uued kitsekarjad, kus oma potensiaali rakendada. Tüüringi puhtatõulised sikud on hakkajad. Kui on huvi täiendada oma kitsekarja ühe meie poisiga, siis palun kirjutada kaseteele@gmail.com. Aga palun konkreetse huvi korral kiirustada, sest üllatuslikult on meie poisid populaarsed.


#kaldetalu kirglikud kitsetüdrukud

Meil on nii, et kitsepoistele valib Mart oma Borussia nimed ja Teele kinnitab ning kitsetüdrukute nimed valib Teele ja Mart kinnitab. Kuna tüüringi tõug on Saksa päritolu, siis on "Kirgede tormi" näitlejate nimedest inspireeritud ka uute kitsetüdrukute nimed nagu on kuulsast teleseriaalist inspireeritud ka Frau, Sonja ja Frau nimed.

Frau tütar on Mona. Frau on meie juhtkits, uimane filosoof. Fraul ja Hummelsil sündis nudi tütar Mona. Temast tuleb vägev kits. Mona jääb meie karja täiendama.Sonja tütar on Inka. Sonja tundub esimese nädala põhjal olevat kõva piimalähker. Võib-olla mitte nii potensiaalikas kui tema õde Kira, aga Sonja piimast veel täpselt sotti ei saa ka, sest talled söövad meil ka veel emapiima. Igatahes Inka tundub ka olevat isa Hummelsi geenidest mõjutatult nudi kits. Ka Inka jääb meie karja täiendama.

Meil muutub nüüd aktuaalseks uue puhtatõulise tüüringi poisi saamine Monale ja Inkale. Sugupuusid tuleb täpselt jälgida ning katsume hetkel hoida oma karja puhtatõulisena. Eks näis, kas õnnestub.

Igatahes, talled kasvavad iga päevaga samas tempos nagu lähevad päevad looduses pikemaks. Tärkav aeg. Siin lingil ka väike video hüppavatest talledest.Lisa kommentaar

Email again: