MEIE LOOMADE NIMED

Sellel postitusel on 2 vastust

Nimi on äärmiselt oluline osa tegelase eksistentsist. Seda ei tasu alahinnata ühegi olevuse puhul. Ei inimese ega looma. Iga nimega kaasneb lugu, mis kleepub karakteri külge ning saadab teda kogu elu. Järgnevalt seletame lahti meie loomade nimed. Koerad ja kitsed.

Printsess Miia

Miia on printsess. Ta on linnapreili, aga temas on välja arenenud metsikult tundlik haistmine ning jahikirg võtab linnapreilist lainetena võimust. Ja kui jahikirg peale tuleb ning (pardi)lõhn ninna lööb, siis ei suuda Miia paigal seista, siis ta muutub iseenda jaoks kontrollimatuks. Iiri setter on koeratõug, kes võtab lõhnu õhust, seega on see siiski päris müstiline vaatepilt, et kuidas on võimalik õhust hiiri nii täpselt tajuda.


Maailma suurim sõber Puntsel

Puntsel on koer, kes pole küll hea jahimees, aga ta elaks looduse keskel. Maakoer. Kord nägi Tallinnas tramm, sai šoki. Puntslile ei meeldi linnad. Kui Puntsel looduses jookseb, siis ei jõua talle keegi järgi, tal on suured käpad ja suur süda. Nii füüsiliselt suur süda (meeletu rind, pumpab lihastesse verd tempokalt peale) kui ka hingeliselt suur süda (armastab kõiki olevusi). Loomulikult on Puntsel ettevaatamatu uljaspea, temaga juhtub. Nime "Puntsel" kirjapilt on kokkusattumus, juhuslikult tekkinud. Iseloomustab tüüpi hästi.

Lisaks sõprade otsimisele meeldib Puntslil loomulikult lösutada ja kaisus magada. Siin näiteks üks tema lemmiktegevusi. Tärkaval heinamaal olesklemine.


Kõige suurem kaelkirjak Frau

Kitsede juhtkits ning ka kõige vanem ja kõige suurem kits on Frau. Tal suu kogu aeg matsub ja pea tõuseb alati hästi kiiresti kuskilt suunast, kui lähened aedikule. Veel parem, kui lähened aedikule toiduga. Naiskitsede nimed pidid algul olema maailma supermodellide nimed, aga kuna ikkagi meie kitsed on puhastverd sakslased, siis tundus paslik teha lahti saksa telesarja "Kirgede torm" tegelaskujude ja näitlejate nimistu ning sealt tuletada naisterahvaste nimed.


Vaikne Sonja

Sonja on pelglik, tema ennast puudutada inimesel (veel) ei lase. Aga ta on tragi kits. Talle meeldib ronida. Kõigile kitsedele meeldib, aga Sonja on sellega silma jäänud.


Kaunitar Kira

Loomulikult on kõik kitsed meil kaunitarid. Aga mõni kits võib kanda ka lisakomplimenti ilu suhtes. Kira ja Sonja on õed.

Meesterahvas Hummels


Kui Hummels meile saabus, siis oli ta äärmiselt pelglik meesterahvas. Nüüd juba julgem. Jalutab juba Frauga nagu noorpaar ringi. Varsti on Hummelsil aeg üksi elama kolida. Hummelsi nimi on pärit Borussia Dortmundi ja Saksamaa koondise jalgpallurilt Mats Hummelsilt. Kaitses stiilne ja kõva!

Igatahes saavad meie loomad omavahel hästi läbi. Isegi Miia on võtnud kitsed omaks ning tahab neid lakkuda ning kaitseb neid Puntsli aiataguse maradööritsemise eest.

Lisaks loomadele on uued tulijad sel aastal ka maasikad. Neli erinevat sorti katsetamiseks, hetkel tundub, et katsetamine läheb päris hästi. Taimed kasvavad, eks näis kas ja palju sel aastal saaki saab.


Ja kogu õu on kogu aeg õunapuu lõhna täis. Õunu tuleb sel aastal tõesti palju. Ka sirelid lõhnavad metsikult tugevalt.2 vastust

Looma enda järgi Reelika , 2. veebruar 2018
Tere kas kooma nimi võetakse kooma enda järgi. Reelika , 2. veebruar 2018

Lisa kommentaar

Email again: