Laagerdunud kitsesõnnik!


Meil on laagerdunud kitsesõnnikut, mida lahkesti ka jagame. Reedel 9. aprilli hommikupoolikul toon Piritale, Viimsise kohale. Sõnnik on taaskasutatud paberkottides ca 15kg per kott. Ühe koti hind on 4€ ning miinimum kogus per aadress on 3 kotti. Suuremate koguste korral toon rõõmuga kohale ka mujale (Harjumaale). Oma soovist anna julgelt teada kirjutades mulle martkase@gmail.com või saada mulle Facebookis privaatsõnum.

Mis kitsesõnniku peal kasvab?


Aga mis ta peale ei kasva! Meil läheb tal igale poole, maasikate alla ja peenramaale.


Loomulikult sobib kitsesõnnik ka kasvuhoonesse. Käisingi paar päeva tagasi Miidurannas ämma poole ja ehitasin kiirkorras kasvuhoonesse uued piirded. Loomulikult sai kasvuhoone ka kitsesõnnikut ning nii need vägevad tomatid kasvama hakkavad.Täpselt samamoodi käib asi ka meil kodus, kasvuhoone pole küll meil suur, aga laagerdunud kitsesõnniku peal valmib lademetes maitsvaid tomateid.

Aga kui ma tahaks kitsesõnnikut mujale? Näiteks Valka või Tartusse!

Saab. Kirjuta mulle (martkase@gmail.com või Facebooki sõnum) ning leiame lahenduse. Valgas käime vast ca kord või paar nädalas ning saame ühes võtta. Tartusse ja Tartumaale juhtume järgmine kord nähavasti aprilli keskpaik. Kaagjärve küla piires toon kohale traktori järelkäruga.

Kohe, kohe algab meil kitsede suur poegimine. Veidi hiljem kui eelmistel aastatel, aga eks praegu ongi ühiskonnas selline vaikelu aeg, seega vast nii ongi sobilik.

Oma tomatid ja porgandid kasvama!


Lisa kommentaar

Email again: