Kitsetalled 2021


Me laudaaedik on rõõmsameelseid tegelasi täis, hüppavad ringi ning matsutavad emapiima, et kasvada tempokalt. Kitsed poegis sel aastal aprilli alguses ilusate ilmadega ning nii ongi kitsetalled iseseisvad ning hüppavad ringi.


Ka sel aastal pakume teistele taludele kitsetallesid. Meil on nii emaseid kui isased tallesid, on nii nudisid kui sarvilisi. Tallede hulgas on nii puhtatõulisi tüüringeid kui segaverelisi.


Näiteks pikemate kõrvadega on segeverelised, kel on nuubiani verd sees.


Talledest rääkisin ka ühel aprillikuu hommikul Terevisiooni otseeetris.


Kitsetallede hinnad ja loovutamine

Talled on valmis uutesse kodudesse tulema ca 15. juunil. Hind koos toomisega on 100€ per tall. Kui soovid uut sikku oma karja oktoobri alguses, siis on sügisene hind koos toomisega 125€ per noorsant või preili. Aga seda oleks vaja teada kohe, et kas ja palju keegi soovib sügisel uut verd oma karja.

Kõikides kitsetalledes puudutavates küsimustes helista julgesti Mardile 52 55 137.


Saadaval ka koerakutsikaid

5. aprilli hommikul tõi meie noorem setter Nata ootamatult ilmale kuus kutsikat. Ka nemad on valmis uutesse kodudesse reisima juunis. Veel on paar tõeliselt härrasmehelikku noormeest uue kodu otsingul.


Helista julgesti Teelele ja küsi lisainfot, Teele number on 56 673 357.

Eks meil kodus käibki päevast-päeva üks suur kitsetallede ja kutsi kutsikate väntsutamine. Selle ainukese lutitalle nimi on Kepsutaja, tüdrukud panid ja toidavad teda rõõmuga.
Lisa kommentaar

Email again: