Sildid:

KASVUHOONE PÜSTITAMINE EHK PEEDIST PESUMASIN JA KITS METSAST

Sellel postitusel on 1 vastus
Kuna ehitus ja leiutamine on hakanud meeldima ning k-rautas jms on tegelikult kõik jupid päris kallid, siis ehitasime käepärastest vahenditest väikese liplipipeal-lapplapipeal kasvuhoone.

Ämm saatis linnast 3 ülikena ja võimekat tomatitaime ka. Igatahes mis seal ikka, mingit vanad postid püsti, vanad lauajupid peale, vana kile peale, vana-vana kanakuudi uks ette ja valmis ta ongi. Loodame, et tuul ära ei pühi ning ehituskile ikka päikesekiiri läbi laseb. Igatahes lauda taga on meil nõnda soe koht, et karta on, et varsti võib tomatit saada!Kasvuhoone kõige kallimad jupid on kruvid. See kruviäri k-rautas on täitsa lõpp, kruvid ei ole kaaluga odavad ning see kuuskant otsikute kulumine, see on košmaar, need kuluvad ju kogu aeg otsast ära!

Oleme loomulikult (eelkõige usin Teele) igasugu häid asju maha pannud. Juurvilju ja nii. Igatahes pühapäeval jõudis "meie aasta Siberis" kartulipanekuni. Ütleme nii, et saime õige mitu vagu. Kui varajane kartul uhama hakkab, siis hakkan seda Tallinna linnainimestele tooma.

Meie kitsetalled muidu elavad suurepäraselt. Võtavad niimoodi juurde, et kutsume neid juba paksukesteks. Küll võib mõni ahmida endale sisse. Kitsed on saanud endale ka nimed, aga neist mõni teine kord.

Igatahes, täna tuli üks metskits keset päeva majale päris lähedale. Väga eneseteadlikult patseeris ringi. Tahtis vist meie kitsedega suhelda. Kuigi tõenäosem on see, et noorem koer Puntsel käib metsas loomi külla kutsumas.

Igatahes, täna õhtul sõime just Teele tehtud suurepärast rabarberi-kohupiima-šokolaadi kooki ning elu on idüll!1 vastus

:) tore lugemine teie poolt. Vagude ajamine aga jube vaevarikas. Meil maal on selline käsimuldaja kus üks veab eest ja teine tagant lükkab, hea ka pärast kõplamist vaod üles mullata. Kui oled huvitatud võid ühendust võtta. Edu teile :) A, 23. mai 2015

Lisa kommentaar

Email again: