Sildid:

KANAELU INSTALL

Kanaelu koosneb kahest osast. Aedik sai õunapuuaeda viidud juba eelmisel laupäeval, kui kanad saabusid. Teisele osale ehk majale sai laastukatus viimase asjana peale sellel laupäeval. Loomulikult sai ülejääkidest ise löödud katus veits vildakas, eelkõige alumine laasturivi, aga noh mis siis.


Igatahes sai siis Kanaelu maja vinnatud ehitusplatsilt õunapuuaeda. Kui me räägime Kanaelu miinustest, siis jah see on mass. See maja on paksu laua ja korraliku konstruktsiooni ning ohtrate metallnurkade tõttu suhteliselt väga raske. Üksi andis seda tirida üle õue. Aga loomulikult on paksul laual ja tugeval konstruktsioonil ka oma suur pluss. See maja peab olema rebase- ja nugisekindel.


Vanem koer Miia arvas vist viimase hetkeni, et lõpuks ometi saab ta endale oma kuudi. Kui sa oled Printsess ning sul on elus kaks unistust, Lotte hommikumantel ja oma kuut, kuhu Puntsel ei saa, siis see võib teha kurvaks küll, kui sul üheksandaks koera eluaastaks pole veel kumbagi.


Igatahes, pärast üle tunni kestnud tirimist jõudis Kanaelu maja õunapuuaeda kohale ning algas kanade transport majja. Sissekolimine. Kanad harjusid oma majaga kiiresti, neile meeldib õrrel istuda, aknast välja vaadata ning lihtsalt ringi kobistada.
Pärast sissekolimist sai aedik installitud maja külge. Kanadel on nüüd rohkem ruumi.


Puntsel on nüüd loomulikult veel suuremas hämmingus. Teda ikka väga huvitab, et mis need kanad seal majas sees teevad. Muudkui kuulab ja vaatab. Pühapäeval istus ka vihmaga pikalt kella üheksani õhtul Kanaelu kõrval. See on uudishimu kirg.Iga korralik disaintoode kannab ka loomulikult nimetahvlit.


Munadeni! Need kanad pidid munema hakkama juuli lõpus. Aga me käime iga päev mitu korda pesaluuki avamas ning loodame, et äkki on mõni muna juba sees. Veel ei.


Lisa kommentaar

Email again: