Kalde talu kitsetalled 2020


Kitsekari kasvab meil mühinal iga aastaga, aga kõik talled ei saa koju jääda, sest kodulaut pole kummist. Seega on me sel aastal sündinud talled avatud uuteks väljakutseteks või kuidas seda tänapäeval öeldaksegi.

Pakkuda on nii puhtatõulisi tüüringeid kui nuubiani-tüüringi ristandeid, nii poisse kui tüdrukuid, nii nudisid kui sarvilisi.

Talled on sündinud märtsi lõpus ja aprilli alguses. Talled on kasvanud emapiima peal ja on inimesega harjunud. Samuti koerte, hanede ja väikelastega.


JUUNI TALLERING

Ca 15.-17. juuni toon talled Mandri-Eestis uutesse kodudesse. Talle väärtus on koos transpordiga 100 raha. Kui tuled ise Valgamaale talle(sid) peale võtma, siis on 80 raha per tall.


BRONEERI SIKK SÜGISEKS

Võimalus on praegu broneerida ka sikktall sügiseks. Eelmisel aastal oktoobris küsiti mult äkitselt mitmelt poolt nudisid poisse. Seekord siis planeeriks asja nii, et kes soovib sügisel kätte saada poissi, siis saan hoida kutte oma poisteaedikus. Loomulikult võimalik sügisel saada ka kitsetallesid. Sügisene transport uude koju toimub ca 12-13. oktoober. Sügisel on hind koos transpordiga 125 raha.

Kõikide loomadega saab kaasa sugupuu.

Alates kolmest tallest on võimalik hinda veidi läbi rääkida. Aga muidu kahekümne euro eest neid loomi ei saa, igapäevane panus neisse on lihtsalt teisest ooperist.

Küsi julgelt lisainfot 52 55 137 või martkase@gmail.com

Kel tõsine huvi, siis loomulikult ootan loomi vaatama Valgamaale, Kaagjärve külla.


Tallede broneerimine on juba täies hoos ja loomulikult soovitan ma esmajärjekorras parimate mammade poegi ja tütreid.

Rõõmuhüpeteni.


Lisa kommentaar

Email again: