Sildid:

HUMMELSI LAPSEPÕLVE LÕPP NING POISSMEHE HÄÄRBERISSE SISSEKOLIMINE

Hummels on meie sikk. Meessoost kits. Lapsepõlves võivad sikud ja kitsetalled koos elada. Ühel hetkel läheb siku looduse poolt sisseprogrammeeritud kihk liiga suureks ning ta peab kitsedest eraldi elama kolima. Meie Hummels on häbeliks noorhärra, nii ta jooksis aedikus koos neiudega ringi veel ka nelja kuu vanuselt. Eks ta kuulas karjajuhi preili Frau sõna.

Hummelsi suvekodu ehitus algas vist isegi üle kuu tagasi. Kõigepealt metsast palgid kohale ning tagusin nad maasse. 50 cm maa alla ja eks palkide auku lükkamiseks pidi kasutama ka ekstreemseid ehitusvõtteid.

Igatahes, siis seisis ehitus teiste asjatoimetuste tõttu pea kuu aega.


Kui oli selge, et möödunud nädalavahetusel tulevad meile talgulised, siis ühe algatusena sai ette võetud Hummelsi suvemaja ja aia ehitus. Igatahes sai külalistele läkitatud selline olukorra foto.


Pärast Pikkjärvel kalal käiku, kui talgunaised värvisid aeda ning talgulapsed mängisid koertega ja püüdsid tiigis kokresid, kerkis Hummelsi elamu ja aed ülesse nelja tunniga. Eks see oli erinevate ajastute ehitusjääkidest ehitamine, aga maja ja aed said valmis.
Igatahes uus nädal algas Hummelsil teistmoodi. Kõigepealt loomulikult sai härrasmehe kinnisvarasse paigutatud maal ning silt.Siis võtsin Hummelsi sülle ning sammusin uude koju.
Loomulikult oli memmepoja kalduvustega Hummelsil esimestel tundidel uues kodus mökitamist kõvasti. Kus on Frau? Kus on õekesed Kira ja Sonja? Neid küll kuuleb, aga igal hetkel ei näe teiselt poolt lauta. Ainukesed, kes kohe tuge pakuvad on koerad.
Samuti võib-olla tundub talle uus onn hirmuäratavalt veidike liiga suur, kuid küll ta paari päevaga ära harjub. Aeg on meheks hakata ning rind julgust täis ajada. Seda enam, et küll need naised ka veel kõik kuu või paari pärast külla tulevad.

Igatahes Hummelsi poissmehehäärberi esimesel päeval on meil täissadu ning on selge, et vanast eterniidist pandud katust on mõne koha pealt vaja korralikult plekiga turvata. Igatahes Hummels, võta teatavaks, et väga vähestel meestel maailmas on sellise vaatega selline privaathäärber.
Lisa kommentaar

Email again: