Sildid:

HUMMELS LÄKS NAISTESSE


Hummels kolis oma õueaedikust kolme kitseneiu juurde. Otse öeldes, et paar nädalat tagasi oli Hummels nägus noor sikupoiss, nüüd on paras mölakas valmis. Kui võrrelda kolme kuu taguse kasvuga, kui Hummels tüdrukute juurest välja kolis, siis poiss on ilmselgelt ikka kasvanud.


Ja on maailmas mehi, kes kiitlevad oma kiimasusega vms, aga kõik inimesesoost mehed on võrreldes meie Hummelsiga amatöörid. Eks kitsetüdrukud tahavad paarituda ainult, kui neil indlemise tunne peale tuleb ja kui neil ei ole seda tunnet, siis nad ei taha, aga ega Hummels käib järgi ikka. Hummels on selles mõttes normaalne vend, et näärmed tal küll haisevad ja näeb nüüd välja ka nagu mölakas, aga kellelegi liiga ta ei tee. On sõbralik ja nägu naerul. Ootame kevadeks kitsetallesid ja kitsepiima.
Ühesõnaga, elavad meil nüüd kõik loomad laudas öösel kinnise ukse taga. Kanad oma toas ning kitsed vabalt. Kui mölakas kiusama hakkab, siis õed lähevad posti otsa ja ongi kõik.


Kitsede lemmikud on endiselt õhtused õunad, siin üks pulmatordi näide. Eks tort jaotatakse hetke pärast laiali, et kõik saaksid rahulikult süüa.


Hommikud algavad kuke kiremisega ning võidumunemisega. Paljud inimesed elasid Facebooki postituse peale kaasa valgele kanale. Ütleme nii, et vanemad mafioosokanad kiusavad uusi vähem. Elu kanatoas hakkab õnneks paika loksuma. Kui mafioosod lähevad liiga ülbeks, siis viskame nad ülesse õrrele eemale.


Kanad õuesIlusatel sügispäevadel saavad kanad endisest sõnnikuluugist väljuda ka kitseaedikusse patseerima. Maailma avastama, mutukaid sööma ning end hunnikusse nühkima vastu maapinda. Tundub, et kukk hakkab oma karjaga ka järjest paremini sulanduma. Nii toas kui õues.
Piraadikoer heinapalli otsas


On äärmiselt ilus sügis. Vihma ei saja, päikest ja värve on küllaga. Puntsel loomulikult hingab ja naudib loodust ning Teelega ühel pikemal jalutuskäigul oli nõus hetkeks poseerima heinapalli otsas.


Lisa kommentaar

Email again: