Sildid:

HOMMIK, PART, METS, MESSI JA PIRLO

On varahommik. Aega kirjutada. Väljas sajab vihma. Joon köögis kohvi pool kuus hommikul, näen aknast tiigi peal parti. Koerad põõnutavad koridoris. Paari tunni pärast, kui Miia ja Puntsel lähevad oma hommikusele ringile, siis aetakse part tiigi pealt ära. Aknast vaadates tunneb see part end päris bossina. Kui ta siia tiigi peale sünnitab pojad mõnel ööl, siis läheb asi käest ära.

Eile tegin metsas aiaposte ning vinnasin postid koju. 2,5 meetrit pikad ning ca 15-20 cm läbimõõduga ja jõudsin koju vinnata 22 posti. Kuusest ja männist. Saetöö mulle loomulikult väga meeldib. Aga üle põllu käsikäruga postide koju vinnamine mitte nii väga. Aga korraliku traktori jaoks veel finantsi pole ning halba traktorit pole mõtet osta, ma ei ole mehaanik.

Eile sadas ka vihma ning metsaalune oli veidi märg, seega tegin vea, kui läksin alguses metsa kalossides. Jalad lõunaks märjad. Aga lõuna ajal peab nagunii tegema töös alati pausi. Peab istuma kööki maha ja sööma sooja toitu. Teele tegi üleeile õhtul suure potitäie lambaribi-oblika-suppi. Toitev.

See part on endiselt tiigi peal, see tiik on vist talle kõigi mugavustega Mustamäe kahetoaline korter. Vaatasin just netist ära ka eilse Barcelona - Bayerni mängu video, Messi on ka seal Nou Campi staadionil nagu omas kodus. Boateng jääb nüüd igaveseks jalgpalli ajalukku ja internetimeemidesse mehena, kelle Messi haledalt kukutas. Karm. Aga ma loodan, et Meistrite Liiga finaalis 2015 kohtuvad Juventus ja Barca ning Pirlo lööb karistuslöögist võiduvärava. Pirlo on veiniistanduste mees, stiilne maamees.

Lisa kommentaar

Email again: