Sildid:

Bensiinist Lõuna-Eestis Täna Hommikul

Täna varahommikul startisime oma minibussiga Kaagjärvelt Tallinna suunas, mööda väikesi teid Valgat vahele jättes Tõrva tee peale ja mõtlesin siis, et Tõrvas tangin diislit, aga vaata kus lops...Tõrva linnas pole tanklat, mis kell 5.30 hommikul lahti oleks. Kohalik tankla avatakse kell 6 ning Olerex üldse kell 7 ja ühtegi automaattanklat väikelinnas pole.

Kuna sai veel sõita näidu järgi 21 kilomeetrit ja mul oli kella peale vaja Tallinnas kohtumistel olla, siis nõme oleks olnud seista veel pool tundi Tõrva linnas ja lihtsalt oodata tankla avamist. Vaatasin kiirelt internetist, et Premium7 Pikasilla tankla avatakse ka kell 6 ning liikusime siis sinna ja saime ikka 15 minutit oodata.

Ja enne maksa, siis tangi süsteemis läks abikaasa maksma ja mina pani püstoli paaki ning abikaasa pani 50€ raha letile ja ütles, et palun diislit ja siis oli müüa reaktsioon, et kas teil väiksemat raha ei ole ning siis, kui selgus, et kogu selle raha eest tahamegi diislit, siis oli müüa mõnusalt üllatunud. Vist paar minutit pärast avamist oli tal poole päeva käive laksti koos.

Ühesõnaga, kui aktsiis tõuseb, siis nähtavasti tõesti ei avata neid Tõrva ja Pikasilla tanklaid enam ka mitte kell 6 või kell 7 hommikul, sest Lõuna-Eesti tangib Lätis. Ja kui suvel satute lõunasse, siis ikka täispaagiga.

Lisa kommentaar

Email again: