Sildid:

1. mai on meil avatud uste päev


Ootame kõiki kitsetallesid ja kitsi vaatama. Nad on meil maruvahvad. Erakülastustele on meie talu avatud sel hooajal ainult kaks päeva, nüüd kolmapäeval 1. mail ning pühapäeval 21. juulil Avatud Talude Päeval.


Meelespea:

Esimesel mail oleme avatud kell 11 - 16.

Asume Valgamaal, Kaagjärve külas, Ülemmõisa lähedal, täpsed GPS koordinaadid on: 57.760873, 26.209978

Auto saab parkida heinamaale, kus juba on teised autod. Sissesõidu tee on meil kitsas, teele mahub liiklema üks auto korraga. Vaikset ja ohutut liiklemist!

Riietu vastavalt ilmale, võib olla tuuline. Aegumatu on ütlus "Ära saab alati võtta!"


Kitsetallede ja kitsede aedikusse saab soovi korral ka sisse. Liigu seal rahulikult ja vaikselt. Paita loomi, kes seda soovivad.

Anna kutsub lapsi ka oma liivakasti mängima ja heinapalli otsa võib ka ronida. Hoovil on WildEsti lauamäng lingutamiseks.

Loomulikult võid Sa kitsi ja ennast kitsedega pildistada ja neid pilte netis jagada, aga lisa palun häshtag #kaldetalu

NB! Bioohutus. Kui sul on koduloomad endal kodus, siis palun ära tule meie juurde oma laudariiete ja -jalanõudega. Kui sul on koduloomad kodus, siis meie aedikusse sisse astudes palun pane ümber oma jalanõude kilesussid, need on meil olemas.

Haned, kanad ja kukk on mel ilusad ja tublid. Vaata ja pildista neid lahkesti, aga palun ära proovi neid sülle võtta.

Kitsepiima saab sel päeval ka väikestest kogustes maitsta ja soetada. Toorjuustu ja võid ei saa, sest meil on hetkel väga vähe piima, ca 95% piimast vitsutavad talled emade alt ära, las lapsed söövad.

Saab kohvi ja kirjut koera, õunamahla vast ka.

Kel lugemata, saab soetada ka "Metsiku päevaraamatu", peremees kirjutab ka pühenduse sisse.

Piletit meil loomulikult ei ole, küll aga on toetuspesa. Sinna võiks vastavalt oma võimalustele igaüks miskit poetada. Raha läheb #kaldetalu väikemeierei fondi.

Ole maru ja kohtume

NB! Kui soovid infot müügis olevate kitsetallede kohta, siis loe siit.


Lisa kommentaar

Email again: